تبلیغات
آپلود نامحدود و دائمی هومن دیزاین
مطالب محبوب
بایگانی
تبلیغات
مکان تبلیغات شما

انجمن وبمستران
عنوانپاسخبازدیدتوسط
00jahansite
00jahansite
00jahansite
00neshati1373
00eh3an2010
00eh3an2010
00sitecode
00sitecode
00eh3an2010
10baroj
10leevsha
00eh3an2010
00eh3an2010
00hostcode2
00hostcode2

آموزش بسیار مفید از اسپم های ویبولتین

آموزش بسیار مفید از اسپم های ویبولتین

پی سی دی ال برای شما آموزشی از ویبولتین را تهیه کرده که بسیار مفید است و خود تالار سایت پی سی دی ال هم مدتی بود که دچار همین مشکل بود.

بعد راه اندازی تالار سایت پی سی دی ال با اسکریپت ویبولتین شاهد آن بودیم که کاربرانی از کشور هایی به غیر از ایران با نام های غیر ایرانی ثبت نام کرده و شروع به ارسال اسپم می نمایند و بنده هر روز مجبور بودم که آن ها را دستی پاک کنم و کاربرانی که اسپم ارسال کردن را به لیست اخراجی ها ارسال کنم و هر روز داشتم 10 تا 20 کاربر را اخراج میکردم. حتی تصاویر امنیتی هم فعال بود ولی با این حال آن ها فعالیت خود را داشتند.

که یک دفعه به فکر این افتادم که این کاربران هر سری ثبت نام کرده و وارد میشوند و در واقع مسدود سازی آنها بی فایده است. برای همین از پرسش و پاسخ امنیتی استفاده کردم تا آن ها متوجه پاسخ امنیتی نشوند.

برای مثال :

پایتخت ایران کجاست ؟ تهران

ضرب 2 و 4 را به حروف بنویسید؟ هشت

و . . .

و بعد این اقدام دیگر کسی اسپم ارسال نکرد.

برای فعال سازی پرسش و پاسخ امنیتی ابتدا وارد صفحه مدیریت کلی تالار خود میشوید. از قسمت تنظیمات زیر منو مدیریت تصویر تایید کننده  را انتخاب نمایید.

در قسمت نوع متن امنیتی پرسش و پاسخ را انتخاب نمایید (گزینه سوم). بعد ذخیره را بزنید. بعد در همان صفحه دکمه ایجاد پرسش جدید را بزنید و در قسمت اول سوال خود و در قسمت دوم پاسخ خود را بزنید و بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. حال در زمان ثبت نام از کاربرانتان این سوالاتی که تایین کردید پرسیده میشود و در صورتی که پاسخ را ندانند توانایی ثبت نام را ندارند.

دیدگاه خود را بیان کنید