تبلیغات
آپلود نامحدود و دائمی هومن دیزاین
مطالب محبوب
بایگانی
تبلیغات
مکان تبلیغات شما

انجمن وبمستران
عنوانپاسخبازدیدتوسط
00jahansite
00jahansite
00jahansite
00neshati1373
00eh3an2010
00eh3an2010
00sitecode
00sitecode
00eh3an2010
10baroj
10leevsha
00eh3an2010
00eh3an2010
00hostcode2
00hostcode2

تغییرات پی سی دی ال و امکاناتش

تغییرات پی سی دی ال و امکاناتش

یکی از مشکلاتی که سایت پی سی دی ال داشت ، دارا نبودن یک دسته بندی مناسب بود (البته دقیق بود ولی برای هر دسته به صورت کامل جداسازی نمیکرد). جدید ترین تغییراتی که پی سی دی ال در این ماه داشته ، تغییر و دقیق تر کردن دسته بندی آن است.

البته این بخش ها فقط برای آسونی کار کاربران بوده بنابراین در صورتی که تمایل به اضافه کردن بخش دیگری داشتید ، بنده را از طریق نظرات یا تالار گفتمان مطلع سازید تا در صورت امکان پذیر بودن آن بخش را به موضوعات سایت اضافه کنم.

و مبحث دیگری که میخواستم خدمتتان عارض شوم. ، معرفی بخش های پی سی دی ال و فوایدش هست :

لینک باکس : میتوانید لینک خود را در داخل آن بین دیگر کاربران به اشتراک بگذارید و در وبلاگ یا سایتشان به نمایش در بیاورید.

کوتاه کننده لینک : لینک های طولانی خود را توسط آن کوتاه کنید تا راحت تر به اشتراک بگذارید. لینک های بسیار طولانی را به لینک های بسیار کوتاه تبدیل کنید.

ویراستار قالب : با این بخش از سایت میتوانید کد های خود را ویرایش کرده و پیشنمایش آن را ببینید، از آن لینک دمو بگیرید و آن را بین کاربران خود به اشتراک بگذارید. یا آن را ذخیره کرده و از کارخود دمو بگیرید.

تالار گفتمان : به بحث و گفتگو بین کاربران سایت بپردازید و مشکلات خود که مربوط به وبمستری و کد نویسی و گرافیک هست را در آن بیان کنید تا به آن پاسخ کامل داده شود.

تیکت : ارسال پیام به مدیر سایت جهت پیگیری. پیامی که به صورت خصوصی هست. این بخش همان کار پیام خصوصی به ادمین در داخل تالار گفتمان یا تماس با ما را انجام میدهد.

آپلود سنتر : برای اشتراک گذاری فایل خود در اینترنت نیاز به مکانی جهت آپلود فایل دارید. برای همین این بخش را راه اندازی کردیم تا فایل های خود را با خیال راحت به ما بسپارید. این آپلود سنتر بعد از آپلود لینک مستغیم فایل و بدون تبلیغات را به شما میدهد.

این بخش ها را نیز برای راحتی کار کاربران داخل اینترنت فراهم آوردیم لذا اگر امکانی به بخشی (ویرایش یک بخش) یا بخش جدیدی خواستید ، بنده را از طریق نظرات یا تالار گفتمان مطلع سازید و در صورتی که مقدور به انجام آن کار بودیم ، آن را برایتان فراهم آوریم.

3 ديدگاه ثبت شده است. شما نیز میتوانید دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید.
  1. hikocam says:

    من گاهی از سایت شما استفاده میکنم.این دسته بندی خوب بود.اما خیلی از نیازهام رو نمیتونم توی سایت شما پیدا کنم و نیاز به تنوع مطالب و ابزارای بیشتری هست.
    خیلی خوبه که خدماتتونو گسترده ترکنید.

    • خیلی ممنون بابت نظر با ارزشتون. بنده تا بتونم مطالب رو گسترده تر و متنوع تر میکنم. شما هم موردی مد نظرتون هست یا پیشنهادی دارید یا چیز هایی که خواستید ولی پیدا نکردید رو میتونید بهم بگید تا در اولین فرصت براتون فراهم کنم.

  2. iman says:

    mamnoon az in ke naghsatono jobran mikonid

دیدگاه خود را بیان کنید